c-dras.com

ÚVOD        O NÁS        PRODUKTY        SHOWROOM        MATERIÁLY        FAQ        GALERIE        OBJEDNÁVKA        MONTÁŽ/DOPRAVA        KONTAKT

  
 

CEDR SIBIŘSKÝ

 

Lidové lékařství odedávna vyslovovalo chválu na zázračný strom, co dokázal uzdravovat jak tělo, tak i duši mnohých lidí.

Také současná medicína uznává jeho mimořádné schopnosti.

Jak by se vám líbilo mít vyrobený nábytek z materiálu, který byl vyhledáván již egyptskými faraóny, pro své léčivé vlastnosti i schopnost vstřebávat vesmírnou energii?

Tímto stromem byl a stále je, dlouhověký i značně odolný CEDR SIBIŘSKÝ.

Cedrové dřevo patří mezi měkká dřeva se zcela zjevnými letokruhy. Jeho jádro bývá nejčastěji zbarveno žlutě s nádechem červené.

Cedr sibiřský, ve svém přirozeném prostředí, nadstandardně odolává hnilobě i případným atakům hmyzu.

V interiérech domů, je díky cedru, podstatně čistší vzduch a to do té míry, že svou sterilitou překonává i požadavky zdravotnických zařízení na parametry vzduchu v prostorách operačních sálů.

Tento unikátní strom se obvykle dožívá okolo 500 let.

Nábytek z cedru sibiřského ocení zejména ti, kdo uvažují o návratu ke kořenům, k přírodě i jejím neocenitelným hodnotám.

Volba nábytku C DRAS, zhotoveného z cedru, by měla významně podpořit vaši snahu o zdravý, a tím pádem, i o plnohodnotnější život.

 

c-dras.com  

Všechna práva vyhrazena © publikuje firma David Ciminga | vytvořila společnost PROFI IMAGE s.r.o.