Abiks Komoda Loft 100 Barva: Dub – Craft zlatý

Tuto komodu Vám nabízíme v neotřelém designovém i barevném provedení. Hlavní předností této komody jsou neobvyklé kovové, 15... více informací »
Abiks Komoda Loft 100 Barva: Dub - Craft zlatý
Značka: Abiks
6 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Tuto komodu Vám nabízíme v neotřelém designovém i barevném provedení. Hlavní předností této komody jsou neobvyklé kovové, 15...

Tuto komodu Vám nabízíme v neotřelém designovém i barevném provedení. Hlavní předností této komody jsou neobvyklé kovové, 15 cm vysoké a 6 cm široké nohy. Tyto nohy vám zajistí maximální možnost odstranění prachu z podlahy. Pohodlně se pod něj vejde i většina robotických vysavačů. Barevné provedení- dub craft zlatý. Komoda obsahuje čtyři šuplíky a dvířka (uvnitř s poličkou). Získáte elegantní a jedinečný kus nábytku, ideální pro alergiky.
Komoda je vyrobená z kvalitní laminované dřevotřísky o šířce 16 mm. Samozřejmostí je ABS hrana. Úchytky jsou z lakovaného bukového dřeva.
Technické parametry:
výška: 105 cm
délka: 100 cm
hloubka: 40 cm

Super produkt Abiks Komoda Loft 100 Barva: Dub od naší známé značky Abiks seženete momentálně v naši nabídce až neuvěřitelně levně. Nyní zakoupíte za 6 490 Kč.