Autronic – Regál rohový, kovový, bílý matný lak, skládací – JF2241

Zahradní i interiérový kovový rohový regál. Kostra je kovová, kruhového a obdélníkového průřezu. Police jsou z dekorativního... více informací »
Autronic - Regál rohový
Značka: Autronic
1 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Zahradní i interiérový kovový rohový regál. Kostra je kovová, kruhového a obdélníkového průřezu. Police jsou z dekorativního...

Zahradní i interiérový kovový rohový regál. Kostra je kovová, kruhového a obdélníkového průřezu. Police jsou z dekorativního tahokovu, zpevněné kovovými spirálami a S tvary. Povrchová úprava je kvalitním práškovým nástřikem v bílém matném odstínu. Regál je skládací, police sklopné. Skladnost jistě oceníte při zaklízení zahradního nábytku na zimní období a nebo při stěhování. Výška regálu je 170 cm, šířka 60 cm a hloubka 31 cm. Typově se hodí k regálu JF2241 a k setu JF2236 a lavici JF2237. Tento vynikající produkt Autronic – Regál rohový, jde koupit aktuálně tu na webu ve známé kategorii regály! Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této oblíbené rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Unikátní a oblíbený výrobek Autronic - Regál rohový, kovový, bílý matný od společnosti s úžasnou pověstí Autronic lze zakoupit zde nyní za nejnižší cenu. Akční ceny od 1 990 Kč.