Grivalsky Postel Karin Rozměr: 160×200 cm, Matrace: Vitalcom – tvrdost 3, Rošt: Pevný lamelový rošt

Postel Karin Luxusní postel s volně loženou matrací, bohatě čalouněným čelem uloženým v masivním rámu.  Barevné... více informací »
Grivalsky Postel Karin Rozměr: 160x200 cm
Značka: Grivalsky
23 210 Kč
Ověřit dostupnost »
Postel Karin Luxusní postel s volně loženou matrací, bohatě čalouněným čelem uloženým v masivním rámu.  Barevné...

Postel Karin
Luxusní postel s volně loženou matrací, bohatě čalouněným čelem uloženým v masivním rámu. 
Barevné provedení.

A55

Rozměry: 160/180 cm

Délka: 211 cm
Šířka: 171/191 cm
Výška čela: 123 cm
Výška lehací plochy:  61-67 cm

  Dva růžné přístupy do úložného prostoru 

z boku (pevný lamelový rošt)
s polohovacím roštem hlavy a otevíraní úložného prostoru od nohou (polohovací lamelový rošt)

Matrace:
 VITALCOM
Kvalitní partnerská matrace dvou tuhostí. Horní strana matrace – měkčí je z kvalitní polyuretanové pěny, která je tvarovaná do masážních nopů. Nopky jsou rozděleny do 7 anatomických zón. Použitím nopů dochází k lepšímu prokrvení pokožky a uvolnění svalů. Spodní strana matrace je opatřena masážními vlnkami pro dokonalou relaxaci a klidný spánek. Matrace má  pevnějším středem tvořený z rekonstituované polyuretanové pěny. Celková konstrukce matrace  má dlouhou životnost a dostatečnou kvalitu.

Nosnost  130 Kg
Výška  20 cm
Potah matrace standard, dělený zipem na půl, pratelný na 60°C 
Středně tvrdá matrace (úroveň 3)

WELLNES
Partnerská matrace dvou tuhostí. Velkou výhodou matrace je, že pro spojení jednotlivých vrstev matrace není použito lepidlo! Je tedy možnost praktického rozložení jednotlivých dílů při čištění. Horní strana matrace – měkčí, je opatřena kvalitní VISCO-línou pěnou, která působením tělesného tepla měkne a pružně se přizpůsobuje tvaru těla. Spodní strana matrace – tvrdší je z extra výběrové HR-studené pěny, která zásadně ovlivňuje kvalitu matrace a je profilovaná do 7 anatomických zón. Střed jádra matrace je navržen a profilován jako AIR SYSTÉM tak, aby zajistil odvětrání a komfort  matrace.

Bez použití lepidel
Nosnost  140 Kg
Výška  26 cm                                         
Potah matrace aloe vera, dělený zipem na půl, pratelný na 60°C
Tvrdší matrace (úroveň 4)

THERAPY
Matrace je bez použití lepidel, je tedy rozložitelná na díly, například pro účel čištění. Vyrobena z extra prodyšné HR studené pěny a je profilovaná do 7 zón. Potah pratelný v pračce na 60°C. Matrace dvou tuhostí. jedna strana měkká druhá naopak o trochu tvrdší.

Nosnost: 120 kg
Výška: 20 cm
Měkká matrace (úroveň 2)

Postele na míru

Nová kolekce výrobků s jedinečným desingem postelí a válend.
Veškeré výrobky z naší kolekce jsou vyrobeny dle přání zákazníka: šířka, délka (max do 210cm), výška spací plochy, s nožičkami nebo bez, výška/šířka čela
Atypické rozměry za příplatek 25%
Termín dodání 4-8 týdnů
Své požadavky popsat do poznámky k objednávce popřípadě telefonickou domluvou

 
Objednat si také můžete naše služby: montáž na místě, výnos do patra a nebo ekologickou likvidaci starého nábytku. Zájem o služby připište do poznámky v objednávce.
Zboží dodáváme vlastní dopravou.
Tento diskontní produkt Grivalsky Postel Karin Rozměr: 160×200 cm, Matrace: Vitalcom – tvrdost lze sehnat ještě tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice postele! Pořiďte si kvalitní zboží z této oblíbené kategorie za výprodejovou cenu! Přední výrobce Grivalsky dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní výrobky . Nabídka platí do vyprodání zásob! Náš sortiment je široký, máme v nabídce také další kvalitní zboží od značky Grivalsky. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný produkt Grivalsky Postel Karin Rozměr: 160x200 cm, Matrace: Vitalcom od top značky Grivalsky máte možnost sehnat tady a teď právě skutečně levně. Aktuálně výhodně za 23 210 Kč.