Grivalsky Postel Peggy Rozměr: 160×200 cm, Matrace: Vitalcom – tvrdost 3, Rošt: Pevný lamelový rošt

Postel Peggy Barevné provedení: A11 eco kůže Rozměry:160/180 cm Délka: 210 cm Šířka: 168/188 cm Výška čela:... více informací »
Grivalsky Postel Peggy Rozměr: 160x200 cm
Značka: Grivalsky
19 940 Kč
Ověřit dostupnost »
Postel Peggy Barevné provedení: A11 eco kůže Rozměry:160/180 cm Délka: 210 cm Šířka: 168/188 cm Výška čela:...

Postel Peggy
Barevné provedení:

A11 eco kůže

Rozměry:160/180 cm

Délka: 210 cm
Šířka: 168/188 cm
Výška čela: 121 cm
Výška lehací plochy: 61-67 cm 

 Dva růžné přístupy do úložného prostoru 

z boku (pevný lamelový rošt) 
s polohovacím roštem hlavy a otevíraní úložného prostoru od nohou (polohovací 28 lamelový rošt) včetně plynových pístů

Matrace:
VITALCOM
Kvalitní partnerská matrace dvou tuhostí. Horní strana matrace – měkčí je z kvalitní polyuretanové pěny, která je tvarovaná do masážních nopů. Nopky jsou rozděleny do 7 anatomických zón. Použitím nopů dochází k lepšímu prokrvení pokožky a uvolnění svalů. Spodní strana matrace je opatřena masážními vlnkami pro dokonalou relaxaci a klidný spánek. Matrace má  pevnějším středem tvořený z rekonstituované polyuretanové pěny. Celková konstrukce matrace  má dlouhou životnost a dostatečnou kvalitu.

Nosnost  130 Kg
Výška  20 cm
Potah matrace standard, dělený zipem na půl, pratelný na 60°C 
Středně tvrdá matrace (úroveň 3-4)

WELLNES
Partnerská matrace dvou tuhostí. Velkou výhodou matrace je, že pro spojení jednotlivých vrstev matrace není použito lepidlo! Je tedy možnost praktického rozložení jednotlivých dílů při čištění. Horní strana matrace – měkčí, je opatřena kvalitní VISCO-línou pěnou, která působením tělesného tepla měkne a pružně se přizpůsobuje tvaru těla. Spodní strana matrace – tvrdší je z extra výběrové HR-studené pěny, která zásadně ovlivňuje kvalitu matrace a je profilovaná do 7 anatomických zón. Střed jádra matrace je navržen a profilován jako AIR SYSTÉM tak, aby zajistil odvětrání a komfort  matrace.

Bez použití lepidel
Nosnost  140 Kg
Výška  26 cm                                         
Potah matrace aloe vera, dělený zipem na půl, pratelný na 60°C
Tvrdší matrace (úroveň 3-4) 

THERAPY
Matrace je bez použití lepidel, je tedy rozložitelná na díly, například pro účel čištění. Vyrobena z extra prodyšné HR studené pěny a je profilovaná do 7 zón. Potah pratelný v pračce na 60°C. Matrace dvou tuhostí. jedna strana měkká druhá naopak o trochu tvrdší.

Nosnost: 120 kg
Výška: 20 cm
Měkká matrace (úroveň 2-3)

Postele na míru

Nová kolekce výrobků s jedinečným desingem postelí a válend.
Veškeré výrobky z naší kolekce jsou vyrobeny dle přání zákazníka: šířka, délka (max do 210cm), výška spací plochy, s nožičkami nebo bez, výška/šířka čela
Atypické rozměry za příplatek 25%
Termín dodání 4-8 týdnů
Své požadavky popsat do poznámky k objednávce popřípadě telefonickou domluvou

 
Objednat si také můžete naše služby: montáž na místě, výnos do patra a nebo ekologickou likvidaci starého nábytku. Zájem o služby připište do poznámky v objednávce.
Zboží dodáváme vlastní dopravou.
 
  Oblíbený produkt získáte již dnes tady a teď na našem webu v oblíbené sekci postele! Nyní získáte ostatní zboží z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu.

Tento žádaný výrobek Grivalsky Postel Peggy Rozměr: od výrobce Grivalsky snadno můžete získat v naší online nabídce opravdu výhodně. Cena již od 19 940 Kč.