Grivalsky Postel Vivien Rozměr: 160×200 cm, Matrace: Apollon – tvrdost 2, Rošt: Deska

Postel Vivien Kvalitní dvoulůžko s matrací uloženou na desce s bočním výklopem. Barevné provedení: A41 vzor/ A4... více informací »
Grivalsky Postel Vivien Rozměr: 160x200 cm
Značka: Grivalsky
12 310 Kč
Ověřit dostupnost »
Postel Vivien Kvalitní dvoulůžko s matrací uloženou na desce s bočním výklopem. Barevné provedení: A41 vzor/ A4...

Postel Vivien
Kvalitní dvoulůžko s matrací uloženou na desce s bočním výklopem.
Barevné provedení:

A41 vzor/ A4 černá

Rozměry: 160/180 cm

Délka: 206 cm
Šířka: 162/182 cm
Výška čela: 101 cm
Výška ložné plochy: 50-57 cm

Matrace:
Matrace Apollón
Kvalitní pružinová matrace, která zajišťuje velmi dobré ortopedické vlastnosti a správnou oporu těla. Výborná konstrukce a skladba matrace spojením pružinového jádra s polyuretanovými pěnami dodává výrobku vlastnosti jako je pružnost, tuhost, vysokou úroveň pohodlí a dlouhou životnost.

Výška matrace: 16 cm
Maximální nosnost matrace: 110 kg
Měkká matrace (úroveň 2)

Postele na míru

Nová kolekce výrobků s jedinečným desingem postelí a válend.
Veškeré výrobky z naší kolekce jsou vyrobeny dle přání zákazníka: šířka, délka (max do 210cm), výška spací plochy, s nožičkami nebo bez, výška/šířka čela
Atypické rozměry za příplatek 25%
Termín dodání 4-8 týdnů
Své požadavky popsat do poznámky k objednávce popřípadě telefonickou domluvou

 
Objednat si také můžete naše služby: montáž na místě, výnos do patra a nebo ekologickou likvidaci starého nábytku. Zájem o služby připište do poznámky v objednávce.
Zboží dodáváme vlastní dopravou.
Unikátní a žádaný produkt Grivalsky Postel Vivien Rozměr: 160×200 můžete dostat bez obtíží na webu v sekci postele! Nyní najdete ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za akční cenu! Tato značka Grivalsky poskytuje prvotřídní zboží . Nové kousky každý den. To však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od výrobce Grivalsky. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný výrobek Grivalsky Postel Vivien Rozměr: od dodavatele se skvělou pověstí Grivalsky jde nakoupit právě dnes v bezva akci! Aktuálně za 12 310 Kč.