Grivalsky Válenda Filip Rozměr: 80×200 cm, Matrace: Vitalcom – tvrdost 3, Rošt: Pevný lamelový rošt

Válenda Filip   Elegantní designové jednolůžko na pevném nebo polohovacím lamelovém roštu. Barevné provedení: A21  Rozměry:... více informací »
Grivalsky Válenda Filip Rozměr: 80x200 cm
Značka: Grivalsky
9 930 Kč
Ověřit dostupnost »
Válenda Filip   Elegantní designové jednolůžko na pevném nebo polohovacím lamelovém roštu. Barevné provedení: A21  Rozměry:...

Válenda Filip
 
Elegantní designové jednolůžko na pevném nebo polohovacím lamelovém roštu.
Barevné provedení:

A21 

Rozměry: 80/90 cm

Délka: 206 cm
Šířka: 86/96 cm
Výška ložné plochy: 61-67 cm

 Dva růžné přístupy do úložného prostoru 

z boku (pevný lamelový rošt)
s polohovacím roštem hlavy a otevíraní úložného prostoru od nohou (polohovací lamelový rošt)

Matrace:
VITALCOM
Kvalitní partnerská matrace dvou tuhostí. Horní strana matrace – měkčí je z kvalitní polyuretanové pěny, která je tvarovaná do masážních nopů. Nopky jsou rozděleny do 7 anatomických zón. Použitím nopů dochází k lepšímu prokrvení pokožky a uvolnění svalů. Spodní strana matrace je opatřena masážními vlnkami pro dokonalou relaxaci a klidný spánek. Matrace má  pevnějším středem tvořený z rekonstituované polyuretanové pěny. Celková konstrukce matrace  má dlouhou životnost a dostatečnou kvalitu.

Nosnost  130 Kg
Výška lehací plochy:  61 cm
Výška  20 cm
Potah matrace standard, dělený zipem na půl, pratelný na 60°C 
Středně tvrdá matrace (úroveň 3-4)

WELLNES
Partnerská matrace dvou tuhostí. Velkou výhodou matrace je, že pro spojení jednotlivých vrstev matrace není použito lepidlo! Je tedy možnost praktického rozložení jednotlivých dílů při čištění. Horní strana matrace – měkčí, je opatřena kvalitní VISCO-línou pěnou, která působením tělesného tepla měkne a pružně se přizpůsobuje tvaru těla. Spodní strana matrace – tvrdší je z extra výběrové HR-studené pěny, která zásadně ovlivňuje kvalitu matrace a je profilovaná do 7 anatomických zón. Střed jádra matrace je navržen a profilován jako AIR SYSTÉM tak, aby zajistil odvětrání a komfort  matrace.

Bez použití lepidel
Nosnost  140 Kg
Výška lehací plochy: 67 cm
Výška  26 cm                                         
Potah matrace aloe vera, dělený zipem na půl, pratelný na 60°C
Tvrdší matrace (úroveň 3-4)

THERAPY
Matrace je bez použití lepidel, je tedy rozložitelná na díly, například pro účel čištění. Vyrobena z extra prodyšné HR studené pěny a je profilovaná do 7 zón. Potah pratelný v pračce na 60°C. Matrace dvou tuhostí. jedna strana měkká druhá naopak o trochu tvrdší.

Nosnost: 120 kg
Výška: 20 cm
Výška lehací plochy: 61 cm
Měkká matrace (úroveň 2-3)

Postele na míru

Nová kolekce výrobků s jedinečným desingem postelí a válend.
Veškeré výrobky z naší kolekce jsou vyrobeny dle přání zákazníka: šířka, délka (max do 210cm), výška spací plochy, s nožičkami nebo bez, výška/šířka čela
Atypické rozměry za příplatek 25%
Termín dodání 4-8 týdnů
Své požadavky popsat do poznámky k objednávce popřípadě telefonickou domluvou

 
Objednat si také můžete naše služby: montáž na místě, výnos do patra a nebo ekologickou likvidaci starého nábytku. Zájem o služby připište do poznámky v objednávce.
Zboží dodáváme vlastní dopravou.
 
  Akční a ve slevě produkt jde získat pohodlně na našem webu v oblíbené kategorii postele. Nyní můžete koupit další zboží z naší kategorie za internetové ceny! Přední dodavatel Grivalsky prodává top zboží. za opravdu výhodné peníze. Nové kousky každý den. Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce ovšem další produkty od značky Grivalsky. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nový výrobek Grivalsky Válenda Filip Rozměr: 80x200 cm, Matrace: Vitalcom originál od značky Grivalsky máte možnost najít zde za výhodnou cenu! Nabídka již od 9 930 Kč.