Idzczak Dětský pokoj Macius

Dětský pokoj Macius Dětský pokoj Macius je moderní dětský pokoj vhodný i do studentských pokojů s možností výběru barevných... více informací »
Idzczak Dětský pokoj Macius
Značka: Idzczak
9 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Dětský pokoj Macius Dětský pokoj Macius je moderní dětský pokoj vhodný i do studentských pokojů s možností výběru barevných...

Dětský pokoj Macius
Dětský pokoj Macius je moderní dětský pokoj vhodný i do studentských pokojů s možností výběru barevných odstínů úchytů (bílá,červená,modrá,zelená,růžová,fialová,šedá,krémová). Skříň vybavena šatní tyčí a 1x policí.
Barevné provedení:

bílá/dub sonoma

Rozměry (šířka/hloubka/výška):

300/52/197

Materíál:

laminová dřevotříska o síle 16 mm
hrany olepeny fólií
úchyty plastové
zadní stěna je sololitová deska

Dětský pokoj se dodává v demontu, s podrobným instruktážním návodem.
Objednat si také můžete naše služby: montáž na místě, výnos do patra a nebo ekologickou likvidaci starého nábytku. Zájem o služby připište do poznámky v objednávce.
Zboží dodáváme vlastní dopravou.Unikátní a žádaný produkt Idzczak Dětský pokoj Macius můžete získat zrovna tady na našem webu umístěný v rubrice dětský pokoj! Připravili jsme ještě ostatní zboží ze zmíněné sekce za mimořádně nízkou cenu. To ale však není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce více kousků od dodavatele Idzczak. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Idzczak Dětský pokoj Macius originál od značky Idzczak pořídíte právě za akční cenu! Výhodně za 9 990 Kč.