Idzczak Dětský pokoj Nelly

Dětský pokoj Nelly s PC stolem Dětský pokoj Nelly vhodný do dětských,studentských,pracovních i obývacích pokojů. Předností... více informací »
Idzczak Dětský pokoj Nelly
Značka: Idzczak
12 190 Kč
Ověřit dostupnost »
Dětský pokoj Nelly s PC stolem Dětský pokoj Nelly vhodný do dětských,studentských,pracovních i obývacích pokojů. Předností...

Dětský pokoj Nelly s PC stolem
Dětský pokoj Nelly vhodný do dětských,studentských,pracovních i obývacích pokojů. Předností sestavy je mnoho úložného prostoru . Skříň obsahuje šatní tyč s 1x poličkou.
Barevné provedení:

(korpus):jesion
(dveře) :jesion/dub stříbrný

Rozměry(šířka/hloubka/výška): 350/52/202

skříň
80/52/202
police
120/42/55
pc stůl
120/52/81
regál policový
80/52/200
regál se zásuvkami
70/42/187

Materiál:

laminová dřevotříska o síle 16 mm
hrany olepeny fólií
zadní stěna je sololitová deska
kovový mechanismus na zásuvkách

Dětský pokoj Nelly se dodává v demontu, s podrobným instruktážním návodem.
Objednat si také můžete naše služby: montáž na místě, výnos do patra a nebo ekologickou likvidaci starého nábytku. Zájem o služby připište do poznámky v objednávce.
Zboží dodáváme vlastní dopravou.
Hodně povedený produkt Idzczak Dětský pokoj Nelly je k získání bez problémů na našich stránkách v rubrice dětský pokoj. Nyní můžete koupit unikátní produkty ve zmíněné kategorii za super cenu! Oblíbená značka Idzczak vás obohatí o skvělé produkty za extra cenu. Udělejte radost sami sobě.

Akční kousek Idzczak Dětský pokoj Nelly od společnosti s předním postavením na trhu Idzczak pohodlně pořídíte na našich stránkách se slevou! Cena od 12 190 Kč.