Idzczak Komoda Grenada

Komoda Grenada Komoda Grenada je jednoduchého stylu vhodná do každé místnosti celého bytu. Vyrobeno z kvalitní laminové desky. V... více informací »
Idzczak Komoda Grenada
Značka: Idzczak
2 990 Kč3 390 Kč Sleva -11%
Ověřit dostupnost »
Komoda Grenada Komoda Grenada je jednoduchého stylu vhodná do každé místnosti celého bytu. Vyrobeno z kvalitní laminové desky. V...

Komoda Grenada
Komoda Grenada je jednoduchého stylu vhodná do každé místnosti celého bytu. Vyrobeno z kvalitní laminové desky. V nabídce také obývací stěna Grenada.
Barevné provedení:

san remo sand

Rozměr(šířka/hloubka/výška):

120/49,5/102,5

Materiál:

laminová dřevotříska LTD o síle 16 mm
hrany zakončeny ABS lištou
kovový mechanismus na zásuvkách
zadní stěna je sololitová deska
úchyt plastový

Komoda Grenada se dodává v demontu, s podrobným instruktážním návodem.
Objednat si také můžete naše služby: montáž na místě, výnos do patra a nebo ekologickou likvidaci starého nábytku. Zájem o služby připište do poznámky v objednávce.
Zboží dodáváme vlastní dopravou.
  Výjimečný a žádaný produkt Idzczak Komoda Grenada naleznete taky tu na našem webu ve známé rubrice komody! Získejte ještě další produkty z naší kategorie na pár kliknutí. Populární značka Idzczak dlouhodobě vyrábí vynikající sortiment.. Podívejte se sami.

Výjimečný a žádaný výrobek Idzczak Komoda Grenada od naší známé značky Idzczak jednoduše můžete pořídit v naší nabídce skutečně výhodně. Nyní můžete mít za 2 990 Kč.