Idzczak Komoda Smyk III 4S Úchytky: zelený

Komoda Smyk III.  4S Komoda Smyk III  4S je ze systému Smyk , který se skládá z několika komponentů, které lze libovolně... více informací »
Idzczak Komoda Smyk III  4S Úchytky: zelený
Značka: Idzczak
2 590 Kč
Ověřit dostupnost »
Komoda Smyk III.  4S Komoda Smyk III  4S je ze systému Smyk , který se skládá z několika komponentů, které lze libovolně...

Komoda Smyk III.  4S
Komoda Smyk III  4S je ze systému Smyk , který se skládá z několika komponentů, které lze libovolně sestavovat dle svých představ. Jde o moderní nábytek jednoduchého stylu vhodný do dětských i studentských pokojů. Komoda obsahuje 4x zásuvky. Možnost výběru barevných odstínů úchytů.viz.foto
Barevné provedení:

dub sonoma/bílá
úchyty (zelená,růžová,modrá,červená,fialová,šedá,bílá,sonoma)

Rozměry(šířka/hloubka/výška):

80/40/93

Materiál:

laminová dřevotříska o síle 16 mm
zadní stěna je sololitová deska
hrany olepeny ABS lištou
kovový mechanismus na zásuvkách

Komoda Smyk III  4S se dodává v demontu, s podrobným instruktážním návodem.
Objednat si také můžete naše služby: montáž na místě, výnos do patra a nebo ekologickou likvidaci starého nábytku. Zájem o služby připište do poznámky v objednávce.
Zboží dodáváme vlastní dopravou.Exkluzivní produkt jde pořídit v pohodě tady na webu v oblíbené sekci komody. Připravili jsme pro vás podobné kusy ve zmiňované sekci za parádní cenu.

Tento kvalitní kus Idzczak Komoda Smyk III 4S Úchytky: od této skvělé značky Idzczak jednoduše pořídíte nyní se slevou. Akční cena již od 2 590 Kč.