Idzczak Postel Smyk II 36

Postel Smyk II. 36 Postel Smyk II 36 je ze systému Smyk , který se skládá z několika komponentů, které lze libovolně sestavovat dle... více informací »
Idzczak Postel Smyk II 36
Značka: Idzczak
1 790 Kč
Ověřit dostupnost »
Postel Smyk II. 36 Postel Smyk II 36 je ze systému Smyk , který se skládá z několika komponentů, které lze libovolně sestavovat dle...

Postel Smyk II. 36
Postel Smyk II 36 je ze systému Smyk , který se skládá z několika komponentů, které lze libovolně sestavovat dle svých představ. Jde o moderní nábytek jednoduchého stylu vhodný do dětských i studentských pokojů. Postel je bez matrace a roštu ( rošt laťkový smrkový 90×200 lze doobjednat za cenu 590,- kč). Matraci 90×200 s bonellovým jádrem lze doobjednat za cenu 2590,-kč.
Barevné provedení:

šedá

Rozměry(šířka/hloubka/výška):

93,5/206/70

Materiál:

laminová dřevotříska o síle 16 mm
hrany olepeny ABS lištou

Postel Smyk II 36 se dodává v demontu, s podrobným instruktážním návodem. Tento kvalitní a žádaný produkt máte možnost koupit pohodlně tu na webu umístěný v sekci dětský pokoj! Pořiďte si vyjímečné produkty z této známé rubriky za báječnou cenu!

Akční a ve slevě produkt Idzczak Postel Smyk II od spolehlivé značky Idzczak jde získat na našich stránkách teď za výhodné peníze! K sehnání zrovna v akci za 1 790 Kč.