Idzczak Psací stůl Smyk I 08 Úchytky: zelený

Psací stůl Smyk I. 08 Psací stůl Smyk I 08 je ze systému Smyk , který se skládá z několika komponentů, které lze libovolně... více informací »
Idzczak Psací stůl Smyk I 08 Úchytky: zelený
Značka: Idzczak
2 390 Kč
Ověřit dostupnost »
Psací stůl Smyk I. 08 Psací stůl Smyk I 08 je ze systému Smyk , který se skládá z několika komponentů, které lze libovolně...

Psací stůl Smyk I. 08
Psací stůl Smyk I 08 je ze systému Smyk , který se skládá z několika komponentů, které lze libovolně sestavovat dle svých představ. Jde o moderní nábytek jednoduchého stylu vhodný do dětských i studentských pokojů. Psací stůl obsahuje 1x zásuvku,1x dvířka,výsuv na klávesnici. Možnost výběru barevných odstínů úchytů.viz.foto
Barevné provedení:

bílá
úchyty (zelená,růžová,modrá,červená,fialová,šedá,bílá,sonoma)

Rozměry(šířka/hloubka/výška):

110/50/76

Materiál:

laminová dřevotříska o síle 16 mm
zadní stěna je sololitová deska
hrany olepeny ABS lištou
kovový mechanismus na zásuvkách

Psací stůl Smyk I 08 se dodává v demontu, s podrobným instruktážním návodem.Tento akční produkt Idzczak Psací stůl Smyk I 08 Úchytky: zelený můžete koupit pohodlně tady na našich stránkách zařazený v rubrice dětské psací stoly! Pořiďte si jiné produkty ve zmíněné rubrice za příznivou cenu! Značka Idzczak dlouhodobě vyrábí skvělé produkty..

Tento diskontní produkt Idzczak Psací stůl Smyk I od společnosti s dlouholetou tradicí Idzczak jednoduše můžete sehnat zde skutečně výhodně! Teď za akční cenu 2 390 Kč.