Idzczak Psací stůl Smyk III 08 Úchytky: zelený

Psací stůl Smyk III. 08 Psací stůl Smyk III 08 je ze systému Smyk , který se skládá z několika komponentů, které lze libovolně... více informací »
Idzczak Psací stůl Smyk III 08 Úchytky: zelený
Značka: Idzczak
2 390 Kč
Ověřit dostupnost »
Psací stůl Smyk III. 08 Psací stůl Smyk III 08 je ze systému Smyk , který se skládá z několika komponentů, které lze libovolně...

Psací stůl Smyk III. 08
Psací stůl Smyk III 08 je ze systému Smyk , který se skládá z několika komponentů, které lze libovolně sestavovat dle svých představ. Jde o moderní nábytek jednoduchého stylu vhodný do dětských i studentských pokojů. Psací stůl obsahuje 1x zásuvku,1x dvířka,výsuv na klávesnici. Možnost výběru barevných odstínů úchytů.viz.foto
Barevné provedení:

dub sonoma/bílá
úchyty (zelená,růžová,modrá,červená,fialová,šedá,bílá,sonoma)

Rozměry(šířka/hloubka/výška):

110/50/76

Materiál:

laminová dřevotříska o síle 16 mm
zadní stěna je sololitová deska
hrany olepeny ABS lištou
kovový mechanismus na zásuvkách

Psací stůl Smyk III 08 se dodává v demontu, s podrobným instruktážním návodem.

Objednat si také můžete naše služby: montáž na místě, výnos do patra a nebo ekologickou likvidaci starého nábytku. Zájem o služby připište do poznámky v objednávce.
Zboží dodáváme vlastní dopravou.
  Tento zlevněný produkt Idzczak Psací stůl Smyk III můžete nakoupit již dnes u nás umístěný v sekci dětské psací stoly. Pořiďte si akční výrobky ve zmiňované kategorii v bezva akci. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce další zboží od značky Idzczak. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Idzczak vás a vaše blízké obohatí o skvělý sortiment. levně!

Žádaný kus Idzczak Psací stůl Smyk III 08 Úchytky: od populárního výrobce Idzczak pořídíte momentálně na našich stránkách téměř zdarma! Teď v akci 2 390 Kč.