Idzczak Regál Smyk III 05 80 3S1D Úchytky: zelený

Regál Smyk III. 05 3S1D Regál Smyk III 05 3S1D je ze systému Smyk , který se skládá z několika komponentů, které lze libovolně... více informací »
Idzczak Regál Smyk III 05 80 3S1D Úchytky: zelený
Značka: Idzczak
3 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Regál Smyk III. 05 3S1D Regál Smyk III 05 3S1D je ze systému Smyk , který se skládá z několika komponentů, které lze libovolně...

Regál Smyk III. 05 3S1D
Regál Smyk III 05 3S1D je ze systému Smyk , který se skládá z několika komponentů, které lze libovolně sestavovat dle svých představ. Jde o moderní nábytek jednoduchého stylu vhodný do dětských i studentských pokojů. Regál obsahuje 1x dvířka , 3x zásuvku. Možnost výběru barevných odstínů úchytů.viz.foto
Barevné provedení:

dub sonoma/bílá
úchyty (zelená,růžová,modrá,červená,fialová,šedá,bílá,sonoma)

Rozměry(šířka/hloubka/výška):

80/40/160

Materiál:

laminová dřevotříska o síle 16 mm
zadní stěna je sololitová deska
hrany olepeny ABS lištou
kovový mechanismus na zásuvkách

Regál Smyk III 05 3S1D se dodává v demontu, s podrobným instruktážním návodem. Oblíbený a kvalitní produkt Idzczak Regál Smyk III 05 80 3S1D Úchytky: zelený jde sehnat právě tu zařazený v kategorii skříňky a regály! Vyberte si ještě podobné produkty z této známé rubriky ve slevě. Populární výrobce Idzczak dlouhodobě nabízí špičkový sortiment za mimořádně nízké ceny! Možná ale hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od dodavatele Idzczak. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Designový kousek Idzczak Regál Smyk III od společnosti s předním postavením na trhu Idzczak máte možnost pořídit na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu. V akci za cenu 3 490 Kč.