Laski Konferenční stolek LINK

Konferenční stolek Link Systém Link je nábytek vhodný do obývacího pokoje. Můžete si zakoupit celou obývací stěnu nebo různé... více informací »
Laski Konferenční stolek LINK
Značka: Laski
3 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Konferenční stolek Link Systém Link je nábytek vhodný do obývacího pokoje. Můžete si zakoupit celou obývací stěnu nebo různé...

Konferenční stolek Link
Systém Link je nábytek vhodný do obývacího pokoje. Můžete si zakoupit celou obývací stěnu nebo různé komponenty jednotlivě a tak si sestavit obývací pokoj dle svých vlastních představ. 
Barevné provedení:

dub sonoma

Materiál:

laminová dřevotříska o síle 16 mm
ABS hrany
MDF hrany zaoblené

Rozměry :

Šířka :  120 cm
Výška : 40 cm
Hloubka :60 cm

Dodáváme v demontu s podrobným instruktážním návodem.Výjimečný produkt Laski Konferenční stolek LINK je k sehnání bez problémů tady a teď na našem webu ve známé rubrice konferenční stolky! Máme pro vás ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice za nejlepší ceny! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce ovšem další skvělé kousky značky Laski. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý výrobek Laski Konferenční stolek LINK od známého předního výrobce Laski snadno můžete sehnat v naší aktuální nabídce za nejnižší cenu. Nyní pořídíte za 3 990 Kč.