Linneo Křeslo Jack Lira 1209 + pruhy látka: Lira 1209

 Toto křeslo bylo, je a bude velmi oblíbené v českých domácnostech.Křeslo je skvěle zkonstruováno řemeslnou přesností a... více informací »
Linneo Křeslo Jack Lira 1209 + pruhy látka: Lira 1209
Značka: Linneo
7 690 Kč
Ověřit dostupnost »
 Toto křeslo bylo, je a bude velmi oblíbené v českých domácnostech.Křeslo je skvěle zkonstruováno řemeslnou přesností a...

 Toto křeslo bylo, je a bude velmi oblíbené v českých domácnostech.Křeslo je skvěle zkonstruováno řemeslnou přesností a zručností pro pohodlí celého těla a kvalitní odpočinek. 
Kolekce zaujímá designový moderní retro styl, který je v dnešní době velmi oblíbený.
Ušák je velmi pohodlné křeslo pro denní odpočinek při pití kávy či čtení knih, má vysoký sed, opěradlo i područky. 
nosnost až 120kg.
Křeslo stojí na hladkých nožkách, je vyrobeno z látky II. cenové skupiny.
 
Rozměry:
Šířka: 80 cm   šířka sedu: 49 cm
Výška: 104 cm   výška sedu: 43 cm
Hloubka: 90 cm   hloubka sedu: 54 cm
Tento velmi oblíbený produkt Linneo Křeslo Jack Lira 1209 + dostanete právě na webu umístěný v rubrice křesla. Máme pro vás podobné zboží z této populární kategorie za výhodné peníze! Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také další skvělé kousky značky Linneo. Najdete je níže na této stránce. Oblíbený dodavatel Linneo má velmi kvalitní sortiment. za opravdu výhodné peníze.

Tento diskontní produkt Linneo Křeslo Jack Lira 1209 + pruhy látka: Lira od značky s tradicí a dobrou pověstí Linneo snadno naleznete tady teď za výhodné peníze. Právě lze objednat jen za 7 690 Kč.