Meblohand Noční stolek Goda 3 2S Barva: Dub artisan

Noční stolek Goda 3 2S Noční stolek Goda 3 2S je jednoduchého stylu s jednou policí a dvěmi zásuvkami ve třech barevných... více informací »
Meblohand Noční stolek Goda 3 2S Barva: Dub artisan
Značka: Meblohand
1 290 Kč
Ověřit dostupnost »
Noční stolek Goda 3 2S Noční stolek Goda 3 2S je jednoduchého stylu s jednou policí a dvěmi zásuvkami ve třech barevných...

Noční stolek Goda 3 2S
Noční stolek Goda 3 2S je jednoduchého stylu s jednou policí a dvěmi zásuvkami ve třech barevných provedeních. Předností stolku je jeho výška , vhodná i k vyšším postelím.
Barevné provedení:

dub sonoma/bílá
dub sonoma
dub artisan

Rozměry(šířka/hloubka/výška):

48/35/65,5

Materiál:

laminová dřevotříska LTD o síle 16 mm
hrany zakončeny ABS lištou
kovový mechanismus u zásuvek
zadní stěna je sololitová deska

 
Noční stolek Goda 3 2S se dodává v demontu, s podrobným instruktážním návodem. Vysoce kvalitní produkt Meblohand Noční stolek Goda 3 2S Barva: pořídíte bez problémů na našem webu umístěný v sekci noční stolky. Nyní pořídíte parádní produkty z této populární sekce za příznivou cenu! To ale není vše, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se také na více produktů od značky Meblohand. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Dodavatel Meblohand dlouhodobě prodává prvotřídní sortiment.. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Exkluzivní kousek Meblohand Noční stolek Goda 3 2S Barva: od společnosti s dlouholetou tradicí Meblohand můžete dostat online za nejnižší cenu. Výhodně za super cenu 1 290 Kč.