Meblomax Zrcadlo Galia 18

Zrcadlo Galia 18 Kolekce GALIA je moderním nábytkovým sektorem ve stylu Provence a dokoupit tak můžete další díly stejné... více informací »
Meblomax Zrcadlo Galia 18
Značka: Meblomax
2 660 Kč
Ověřit dostupnost »
Zrcadlo Galia 18 Kolekce GALIA je moderním nábytkovým sektorem ve stylu Provence a dokoupit tak můžete další díly stejné...

Zrcadlo Galia 18
Kolekce GALIA je moderním nábytkovým sektorem ve stylu Provence a dokoupit tak můžete další díly stejné designové řady Galia a vytvořit si tak vlastní neopakovatelný interiér. Kolekce GALIA Vás svým designem a příjemným zbarvením přenese do slunečné a teplé Provence. Nábytek je vhodný především pro náročné zákazníky se zálibou v klasickém stylu.
Materiál:

laminová dřevotříska + MDF 22 mm – bílá
horní deska – dub natural

Barevné provedení:

bílá + dub natural

Rozměry:

Šířka: 132,4 cm
Výška: 80 cm Kvalitní a oblíbený kus můžete koupit přímo na webu v rubrice zrcadla. Nyní pořídíte nové kusy ve zmiňované sekci ve výprodejové akci. To ovšem není všechno, u nás nabízíme více! U nás totiž najdete další skvělé produkty od značky Meblomax. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Meblomax může nabídnout špičkové zboží..

Kvalitní a oblíbený kus Meblomax Zrcadlo Galia 18 od známého dodavatele Meblomax jednoduše můžete pořídit v naší aktuální nabídce za příznivou cenu. Momentálně k dispozici za 2 660 Kč.