Miko Židle Samba-masiv Barva: Dub – sonoma

Kvalitní masivní židle v provedení buk, bílá, javor, sonoma, olše, třešeň, tmavě hnědá.Klasická židle s krásně řešeným... více informací »
Miko Židle Samba-masiv Barva: Dub - sonoma
Značka: Miko
2 860 Kč
Ověřit dostupnost »
Kvalitní masivní židle v provedení buk, bílá, javor, sonoma, olše, třešeň, tmavě hnědá.Klasická židle s krásně řešeným...

Kvalitní masivní židle v provedení buk, bílá, javor, sonoma, olše, třešeň, tmavě hnědá.Klasická židle s krásně řešeným opěradlem,vhodná nejen do kuchyně,ale i o obývacích pokojů.
Šířka: 52cm
Hloubka: 43cm
Výška: 83cm
Výška sedu: 46cm
Nosnost: 140 kg
Váha židle: cca 4 kg Akční produkt lze nakoupit právě tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii jídelní židle! Získejte ostatní produkty z naší rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás další prověřené kousky od značky Miko. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Miko má na skladě vynikající výrobky se zárukou! A to ještě není vše.

Exkluzivní produkt Miko Židle Samba-masiv Barva: Dub od této skvělé značky Miko můžete pořídit v naší internetové nabídce opravdu výhodně. Aktuálně stojí u nás 2 860 Kč.