Mlot Komoda Amber AR6 Barva: Dub – stirling

Komoda Amber AR 6 Systémový nábytek Amber jehož komponenty si můžete zakoupit jednotlivě a sestavit  si tak obývací pokoj dle... více informací »
Mlot Komoda Amber AR6 Barva: Dub - stirling
Značka: Mlot
4 890 Kč
Ověřit dostupnost »
Komoda Amber AR 6 Systémový nábytek Amber jehož komponenty si můžete zakoupit jednotlivě a sestavit  si tak obývací pokoj dle...

Komoda Amber AR 6
Systémový nábytek Amber jehož komponenty si můžete zakoupit jednotlivě a sestavit  si tak obývací pokoj dle svých představ.
Materiál:

laminová dřevotříska o síle 16 mm
ABS hrana
úchytky kovové
zásuvky mají plný výsuv
zadní stěna sololitová deska

Barevné provedení:

dub divoký
dub stirling
borovice sněžná

Rozměry:

šířka 123 cm
výška 88 cm
hloubka 44 cm

Dodáváme v demontu s podrobným instruktážním návodem.
Objednat si také můžete naše služby: montáž na místě, výnos do patra a nebo ekologickou likvidaci starého nábytku. Zájem o služby připište do poznámky v objednávce.
Zboží dodáváme vlastní dopravou.
Kvalitní a velmi žádaný kus Mlot Komoda Amber AR6 Barva: jde nakoupit jednoduše u nás umístěný v rubrice komody! Vyhledejte si ještě podobné produkty ve zmiňované sekci za zcela nejnižší cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží od značky Mlot. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento akční a ve slevě kus Mlot Komoda Amber AR6 Barva: od známého dodavatele Mlot naleznete aktuálně ve výhodné akci! Zboží pořídíte teď u nás za 4 890 Kč.