Mlot Komoda Amber AR8 Barva: Dub – stirling

Komoda Amber AR 8 Systémový nábytek Amber jehož komponenty si můžete zakoupit jednotlivě a sestavit  si tak obývací pokoj dle... více informací »
Mlot Komoda Amber AR8 Barva: Dub - stirling
Značka: Mlot
6 690 Kč
Ověřit dostupnost »
Komoda Amber AR 8 Systémový nábytek Amber jehož komponenty si můžete zakoupit jednotlivě a sestavit  si tak obývací pokoj dle...

Komoda Amber AR 8
Systémový nábytek Amber jehož komponenty si můžete zakoupit jednotlivě a sestavit  si tak obývací pokoj dle svých představ.
Materiál:

laminová dřevotříska o síle 16 mm
ABS hrana
úchytky kovové
zásuvky mají plný výsuv
zadní stěna sololitová deska

Barevné provedení:

dub divoký
dub stirling
borovice sněžná

Rozměry:

šířka 173 cm
výška 125 cm
hloubka 44 cm

Dodáváme v demontu s podrobným instruktážním návodem.
Objednat si také můžete naše služby: montáž na místě, výnos do patra a nebo ekologickou likvidaci starého nábytku. Zájem o služby připište do poznámky v objednávce.
Zboží dodáváme vlastní dopravou. Designový kus je k získání bezprostředně na webu zařazený v rubrice komody. Nyní pořídíte ještě ostatní produkty z této rubriky ve výhodné akci! Oblíbený dodavatel Mlot dlouhodobě vyrábí top zboží.. Udělejte si radost. U nás nabízíme více, podívejte se také na další skvělé produkty od výrobce Mlot. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Mlot Komoda Amber AR8 Barva: Dub - od kvalitní společnosti Mlot jde nakoupit právě teď za rozumné peníze! Nyní můžete mít za 6 690 Kč.