Mlot Komoda Parys PS10 Barva: Dub – stirling

Komoda Parys PS10 Systémový nábytek PARYS jehož komponenty si můžete zakoupit jednotlivě. Nábytek tvoří vysoce... více informací »
Mlot Komoda Parys PS10 Barva: Dub - stirling
Značka: Mlot
4 390 Kč
Ověřit dostupnost »
Komoda Parys PS10 Systémový nábytek PARYS jehož komponenty si můžete zakoupit jednotlivě. Nábytek tvoří vysoce...

Komoda Parys PS10
Systémový nábytek PARYS jehož komponenty si můžete zakoupit jednotlivě. Nábytek tvoří vysoce kvalitní laminovaná deska o síle 16 mm a hrana ABS. 
Nábytek je vyroben:

laminová dřevotříska/MDF
opatřen ABS hranou
kovové úchytky
zásuvky mají plný výsuv

Barevné provedení:

dub divoký
dub stirling
borovice sněžná/dub stirling

Rozměry:

šířka 86 cm
výška 87 cm
hloubka 46 cm

Dodáváme v demontu s podrobným instruktážním návodem.
Objednat si také můžete naše služby: montáž na místě, výnos do patra a nebo ekologickou likvidaci starého nábytku. Zájem o služby připište do poznámky v objednávce.
Zboží dodáváme vlastní dopravou.
 
 Vysoce kvalitní produkt Mlot Komoda Parys PS10 Barva: Dub – můžete najít nyní na našem webu v rubrice systém parys. Mrkněte na akční produkty z této populární kategorie ve výhodné akci. Náš sortiment je široký, mrkněte na více kvalitních produktů od výrobce Mlot. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Mlot pro vás připravuje prvotřídní sortiment. za mimořádně nízkou cenu. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Hodně žádaný produkt Mlot Komoda Parys PS10 Barva: od kvalitní společnosti Mlot jednoduše můžete pořídit tady za výhodnou cenu! Ve skvělé akci za 4 390 Kč.