Mlot Konferenční stolek Amber AR11 Barva: Dub – stirling

Konferenční stolek Amber AR 11 Systémový nábytek Amber jehož komponenty si můžete zakoupit jednotlivě a sestavit  si tak... více informací »
Mlot Konferenční stolek Amber AR11 Barva: Dub - stirling
Značka: Mlot
2 390 Kč
Ověřit dostupnost »
Konferenční stolek Amber AR 11 Systémový nábytek Amber jehož komponenty si můžete zakoupit jednotlivě a sestavit  si tak...

Konferenční stolek Amber AR 11
Systémový nábytek Amber jehož komponenty si můžete zakoupit jednotlivě a sestavit  si tak obývací pokoj dle svých představ.
Materiál:

laminová dřevotříska o síle 16 mm
ABS hrana

Barevné provedení:

dub divoký
dub stirling
borovice sněžná

Rozměry:

šířka 120 cm
výška 54 cm
hloubka 63 cm

Dodáváme v demontu s podrobným instruktážním návodem.
Objednat si také můžete naše služby: montáž na místě, výnos do patra a nebo ekologickou likvidaci starého nábytku. Zájem o služby připište do poznámky v objednávce.
Zboží dodáváme vlastní dopravou.
Akční a ve slevě výrobek Mlot Konferenční stolek Amber AR11 Barva: Dub – stirling získáte právě teď tady na webu umístěný v rubrice konferenční stolky! Získejte parádní produkty z naší rubriky za outletovou cenu. Možná ale hledáte něco jiného, máme toho více! Podívejte se také na další skvělé zboží od výrobce Mlot. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Vynikající výrobek Mlot Konferenční stolek Amber AR11 Barva: Dub od známé kvalitní značky Mlot k dostání právě nyní na našich stránkách ve výhodné akci. Na našich stránkách za 2 390 Kč.