Mlot Otevřená vitrína Parys PS5 Barva: Dub – stirling

Otevřená vitrína Parys PS5 Systémový nábytek PARYS jehož komponenty si můžete zakoupit jednotlivě. Nábytek tvoří vysoce... více informací »
Mlot Otevřená vitrína Parys PS5 Barva: Dub - stirling
Značka: Mlot
4 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Otevřená vitrína Parys PS5 Systémový nábytek PARYS jehož komponenty si můžete zakoupit jednotlivě. Nábytek tvoří vysoce...

Otevřená vitrína Parys PS5
Systémový nábytek PARYS jehož komponenty si můžete zakoupit jednotlivě. Nábytek tvoří vysoce kvalitní laminovaná deska o síle 16 mm a hrana ABS. 
Nábytek je vyroben:

kvalitní laminované desky o síle 16 mm
opatřen ABS hranou
kovové úchytky
zásuvky mají plný výsuv

Barevné provedení:

dub divoký
dub stirling
borovice sněžná/dub stirling

Rozměry:

šířka 61 cm
výška 195 cm
hloubka 41 cm

Zboží dodáváme v demontu s podrobným montážním plánkem. Hodně oblíbený produkt jde nakoupit přímo tady u nás v sekci systém parys. Podívejte se na zlevněné produkty z této oblíbené rubriky za outletovou cenu. Výrobce Mlot vás a vaše blízké obohatí o skvělý sortiment ! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. U nás nabízíme více, podívejte se taky na další skvělé kousky od dodavatele Mlot. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt Mlot Otevřená vitrína Parys PS5 Barva: Dub - od dodavatele s dlouholetou historií Mlot je k dostání právě až neuvěřitelně levně. Nyní za 4 490 Kč.