Mlot Zrcadlo Mezo MZ16 Barva: Dub – craft bílý

Zrcadlo Mezo MZ 16 Systémový nábytek Mezo je novinka pro ty, kteří ocení klasiku a styl. Jednotlivé díly lze kombinovat dle svých... více informací »
Mlot Zrcadlo Mezo MZ16 Barva: Dub - craft bílý
Značka: Mlot
2 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Zrcadlo Mezo MZ 16 Systémový nábytek Mezo je novinka pro ty, kteří ocení klasiku a styl. Jednotlivé díly lze kombinovat dle svých...

Zrcadlo Mezo MZ 16
Systémový nábytek Mezo je novinka pro ty, kteří ocení klasiku a styl. Jednotlivé díly lze kombinovat dle svých představ a sestavit si tak obývací stěnu, ložnici či jídelnu. Úchytky jsou kovové. Zásuvky mají plný výsuv. 
Materiál:

laminová dřevotříska o síle 16 mm
MDF lišta
hrany ABS

Barevné provedení:

dub grand
dub kraft bílý

Rozměry:

šířka: 128 cm
hloubka: 5 cm
výška: 71 cm
Nový výrobek Mlot Zrcadlo Mezo MZ16 Barva: Dub – craft bílý můžete koupit v pohodě tady na stránkách zařazený v sekci systém mezo. Podívejte se na nové produkty ve zmíněné kategorii za super peníze. U zákazníků oblíbený výrobce Mlot dlouhodobě dodává top produkty. za výhodné ceny. Možná hledáte něco jiného, máme toho více. Máme v nabídce další skvělé kousky od dodavatele Mlot. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní výrobek Mlot Zrcadlo Mezo MZ16 Barva: od skvělého a známého výrobce Mlot snadno získáte právě teď v nabídce trvale výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 2 490 Kč.