Pionier Křeslo Lahti látka: Enjoy 23+17

Křeslo Lahti Stylové křeslo pro příjemnou relaxaci. Pohodlné sezení zaručují pružiny s PUR pěnou. Nohy jsou ve světlé barvě -... více informací »
Pionier Křeslo Lahti látka: Enjoy 23+17
Značka: Pionier
6 890 Kč
Ověřit dostupnost »
Křeslo Lahti Stylové křeslo pro příjemnou relaxaci. Pohodlné sezení zaručují pružiny s PUR pěnou. Nohy jsou ve světlé barvě -...

Křeslo Lahti
Stylové křeslo pro příjemnou relaxaci. Pohodlné sezení zaručují pružiny s PUR pěnou. Nohy jsou ve světlé barvě – odstín dub natural. Výška sedu je 48 cm. V ceně je křeslo s relaxačním polštářkem – bez taburetu. Taburet je možné dokoupit za cenu 2 590 Kč. 
Můžete si vybrat z různých barevných kombinací- na posledním obrázku naleznete vzorník. Pokud budete chtít jinou barevnou kombinaci, napište nám ji do poznámky v objednávce.
Rozměry křesla : 

Šířka : 76 cm
Hloubka : 85 cm
Výška : 105 cm
Výška sedu : 48 cmKvalitní a levný produkt Pionier Křeslo Lahti látka: Enjoy 23+17 můžete nakoupit snadno na našem webu v populární kategorii křesla. Máme pro vás ještě jiné výrobky ve zmíněné kategorii za parádní cenu! Třeba hledáte něco jiného, máme toho více! Prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od značky Pionier. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Pionier představuje prvotřídní produkty se zárukou!

Výjimečný produkt Pionier Křeslo Lahti látka: Enjoy od značky s dlouholetou historií Pionier jednoduše získáte zrovna dneska ve výprodejové akci! Výhodně za skvělou cenu 6 890 Kč.