Pohoda Matrace Bona Hard Rozměr: 80×200 cm

Matrace Bona Hard Matrace BONA HARD se liší od BONA QUEEN horní a spodní vrstvou matrace. Místo polyuretanové pěny je tu HR pěna... více informací »
Pohoda Matrace Bona Hard Rozměr: 80x200 cm
Značka: Pohoda
5 750 Kč
Ověřit dostupnost »
Matrace Bona Hard Matrace BONA HARD se liší od BONA QUEEN horní a spodní vrstvou matrace. Místo polyuretanové pěny je tu HR pěna...

Matrace Bona Hard
Matrace BONA HARD se liší od BONA QUEEN horní a spodní vrstvou matrace. Místo polyuretanové pěny je tu HR pěna studená o vysoké gramáži, která díky své elasticitě a tvarové stálosti dodá matraci maximální pohodlí. Matrace je s HR pěnou vzdušnější a nabízí vysoký komfort při ležení.
Rozměry:

Šířka 80/90 cm
Délka 200 cm
Výška 21 cm
Nosnost 130 kg
Tvrdost 3

Objednat si také můžete naše služby: výnos do patra a nebo ekologickou likvidaci starého nábytku. Zájem o služby připište do poznámky v objednávce.
Zboží dodáváme vlastní dopravou.Tento nejprodávanější produkt Pohoda Matrace Bona Hard Rozměr: jde pořídit pohodlně tu na stránkách v populární sekci matrace! Nyní najdete akční produkty ve zmiňované kategorii v bezva akci.

Levný výrobek Pohoda Matrace Bona Hard Rozměr: od výrobce Pohoda máte možnost dostat teď za skvělou cenu. Výhodně za skvělou cenu 5 750 Kč.