Pohoda Matrace Hercules Rozměr: 80×200 cm

Matrace Herkules Matrace HERCULES byla vytvořena na nosnost 150 kg. Jedná se o sendvičovou matraci, která je složena z PUR pěny, RE... více informací »
Pohoda Matrace Hercules Rozměr: 80x200 cm
Značka: Pohoda
5 790 Kč
Ověřit dostupnost »
Matrace Herkules Matrace HERCULES byla vytvořena na nosnost 150 kg. Jedná se o sendvičovou matraci, která je složena z PUR pěny, RE...

Matrace Herkules
Matrace HERCULES byla vytvořena na nosnost 150 kg. Jedná se o sendvičovou matraci, která je složena z PUR pěny, RE pěny, kokosové desky a BESTFLEXU. Jádro matrace je z RE80, spodní vrstva je z PUR pěny. Vrchní skladba matrace je z kokosové desky, která se používá tam, kde chceme matraci zpevnit, vyztužit nebo zvýšit její tuhost, a Bestflexu, který svými vlastnosti změkčí matraci. Díky těmto vlastnostem je matrace pevná a prodyšná. K této matraci doporučujeme LAŤKOVÝ ROŠT HAMMER.
Rozměry:

Šířka 80/90 cm
Délka 200 cm
Výška 17 cm
Nosnost do 150 kg
Tvrdost 5

Objednat si také můžete naše služby: výnos do patra a nebo ekologickou likvidaci starého nábytku. Zájem o služby připište do poznámky v objednávce.
Zboží dodáváme vlastní dopravou.

Tento neodolatelný výrobek Pohoda Matrace Hercules Rozměr: 80x200 od výrobce Pohoda můžete získat tady a teď skutečně levně! Aktuálně výhodně za 5 790 Kč.