Pohoda Matrace Kombiflex Rozměr: 80×200 cm

Matrace Kombiflex Pružinová matrace KOMBIFLEX je nejoblíbenější bonellová matrace na našem trhu. Díky systému bonell, které... více informací »
Pohoda Matrace Kombiflex Rozměr: 80x200 cm
Značka: Pohoda
3 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Matrace Kombiflex Pružinová matrace KOMBIFLEX je nejoblíbenější bonellová matrace na našem trhu. Díky systému bonell, které...

Matrace Kombiflex
Pružinová matrace KOMBIFLEX je nejoblíbenější bonellová matrace na našem trhu. Díky systému bonell, které jsou z 2,4 mm silného kaleného ocelového drátu, tvoří společně s polyuretanovou pěnou a speciální ztužené vrstvě Jeparolu, která brání protlačení bonell vzdušnou a kvalitní matraci. Díky těmto vlastnostem zajišťuje pohodový zdravý spánek. Proto se stala tak oblíbenou. Vhodný podklad je jak pevný rošt, deska nebo dnes již oblíbený lamelový rošt.
Rozměry:

Šířka 80/90 cm
Délka 200 cm
Výška 17 cm
Tvrdost 2
Nosnost 110 kg

Objednat si také můžete naše služby: výnos do patra a nebo ekologickou likvidaci starého nábytku. Zájem o služby připište do poznámky v objednávce.
Zboží dodáváme vlastní dopravou.

Hodně oblíbený produkt Pohoda Matrace Kombiflex Rozměr: od známé značky Pohoda máte možnost nakoupit zrovna dnes napořád výhodně! V akci za 3 990 Kč.