Pohoda Matrace Miami Rozměr: 80×200 cm

Matrace Miami Luxusní 7-zónová matrace MIAMI je složena z profilované PUR pěny a kvalitní vysokogramážové RE pěny. RE pěna je... více informací »
Pohoda Matrace Miami Rozměr: 80x200 cm
Značka: Pohoda
3 890 Kč
Ověřit dostupnost »
Matrace Miami Luxusní 7-zónová matrace MIAMI je složena z profilované PUR pěny a kvalitní vysokogramážové RE pěny. RE pěna je...

Matrace Miami
Luxusní 7-zónová matrace MIAMI je složena z profilované PUR pěny a kvalitní vysokogramážové RE pěny. RE pěna je pojená ze směsi HR a PUR pěn, stlačená vysokým tlakem. Materiál – RE pěna – výrazně dodává matracím požadovanou tuhost resp. vyšší nosnost. Matrace z RE pěny jsou tak často vyhledáváné pro své jedinečné vlastnosti. Na vrchní a spodní straně je profilovaná PUR pěna, která dodá matraci dokonalou funkčnost pro Vaše pohodlí.
Rozměry:

Šířka 80/90 cm
Délka 200 cm
Výška 17 cm
Nosnost 110kg
Tvrdost 3/4

Objednat si také můžete naše služby: výnos do patra a nebo ekologickou likvidaci starého nábytku. Zájem o služby připište do poznámky v objednávce.
Zboží dodáváme vlastní dopravou.

Tento oblíbený kus Pohoda Matrace Miami Rozměr: 80x200 od oblíbené značky se zárukou kvality Pohoda snadno naleznete ještě dnes ve výhodné akci! Aktuálně stojí u nás 3 890 Kč.