Pohoda Matrace Mona latex Rozměr: 80×200 cm

Matrace Mona Latex Prvotřídní oboustranná matrace je tvořena HR pěnou a Latexem. Díky této Kombiflexnaci pěn umožňuje... více informací »
Pohoda Matrace Mona latex Rozměr: 80x200 cm
Značka: Pohoda
6 690 Kč
Ověřit dostupnost »
Matrace Mona Latex Prvotřídní oboustranná matrace je tvořena HR pěnou a Latexem. Díky této Kombiflexnaci pěn umožňuje...

Matrace Mona Latex
Prvotřídní oboustranná matrace je tvořena HR pěnou a Latexem. Díky této Kombiflexnaci pěn umožňuje vynikající podmínky pro plnohodnotný spánek. Měkčí strana je tvořena 3 cm latexovou deskou, která má výborné ortopedické vlastnosti. Porézní struktura latexu umožňuje volnou cirkulace vzduchu. Tužší strana matrace je z profilované HR pěny vysoké objemové hmotnosti.
Rozměry:

šířka: 80/90 cm
výška: 21 cm
délka: 200 cm
tvrdost: 5
nosnost: 130 kg

 
Objednat si také můžete naše služby: výnos do patra a nebo ekologickou likvidaci starého nábytku. Zájem o služby připište do poznámky v objednávce.
Zboží dodáváme vlastní dopravou.
Tento kvalitní a žádaný výrobek Pohoda Matrace Mona latex Rozměr: 80×200 cm jde sehnat prostě u nás umístěný v kategorii matrace. Připravili jsme ještě jiné kusy z této známé sekce za výhodnou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás najdete další produkty od dodavatele Pohoda. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tato značka Pohoda dlouhodobě dodává top výrobky. za báječné ceny.

Unikátní produkt Pohoda Matrace Mona latex od skvělého a známého výrobce Pohoda snadno můžete získat v naší internetové nabídce ve výprodejové akci. Výhodně za cenu 6 690 Kč.