Pohoda Matrace Panter Rozměr: 80×200 cm

Matrace Panter Nejluxusnější matrace ve své třídě.Je tvořena nejkvalitnějšími materiály, HR studenou pěnou a směsí zvanou... více informací »
Pohoda Matrace Panter Rozměr: 80x200 cm
Značka: Pohoda
6 890 Kč
Ověřit dostupnost »
Matrace Panter Nejluxusnější matrace ve své třídě.Je tvořena nejkvalitnějšími materiály, HR studenou pěnou a směsí zvanou...

Matrace Panter
Nejluxusnější matrace ve své třídě.Je tvořena nejkvalitnějšími materiály, HR studenou pěnou a směsí zvanou BESTFLEX.Jádro je tvořeno ze studené pěny, nejlepší vlastností studené pěny je její vzdušnost.Vrchní část je z BESTFLEXU, který je tvořen z 80 % z LATEXU a z 20 % ze studené pěny.BESTFLEX se vyznačuje vysokou měkkostí, která dává zákazníkům velmi příjemný pocit při ležení, matrace je velmi flexibilní a tvarově stálá i po mnoha letech.
Rozměry:

Šířka 80/90 cm
Délka 200 cm
Výška 21 cm
Nosnost do 130 kg
Tvrdost 3/4

Objednat si také můžete naše služby: výnos do patra a nebo ekologickou likvidaci starého nábytku. Zájem o služby připište do poznámky v objednávce.
Zboží dodáváme vlastní dopravou.
 
 
 
Tento oblíbený produkt Pohoda Matrace Panter Rozměr: 80×200 cm je k dostání bezprostředně tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii matrace! Prozkoumejte ještě ostatní produkty z této populární rubriky za příznivou cenu. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Máme v nabídce také další vybrané produkty značky Pohoda. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Výrobce Pohoda vám může nabídnout top výrobky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Kvalitní výrobek Pohoda Matrace Panter Rozměr: od top značky Pohoda máte možnost najít tady teď pořád výhodně! Ceny od 6 890 Kč.