Pohoda Matrace Royal Max Rozměr: 80×200 cm

Matrace Royal Max Kvalitní matrace ROYAL MAX je tvořena ze studených HR pěn a různých tuhostech.ROYAL MAX je oproti matraci ROYAL... více informací »
Pohoda Matrace Royal Max Rozměr: 80x200 cm
Značka: Pohoda
6 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Matrace Royal Max Kvalitní matrace ROYAL MAX je tvořena ze studených HR pěn a různých tuhostech.ROYAL MAX je oproti matraci ROYAL...

Matrace Royal Max
Kvalitní matrace ROYAL MAX je tvořena ze studených HR pěn a různých tuhostech.ROYAL MAX je oproti matraci ROYAL vyrobena ze studené pěny o vysoké tuhosti. Matrace je tudíž tužší, vyznačuje se vysokou pevností a pružností.Významnou vlastností této matrace je její vzdušnost.Ta je mnohem větší než u běžných PUR pěn.Díky ní matrace snadno odvětrávají absorbovanou vlhkost, čímž omezují výskyt roztočů, kteří potřebují k životu a množení vlhké prostředí.
Rozměr:

Nosnost: 130 kg
Tvrdost: 4
Výška: 21 cm
Šířka: 80/90 cm

 
Objednat si také můžete naše služby: výnos do patra a nebo ekologickou likvidaci starého nábytku. Zájem o služby připište do poznámky v objednávce.
Zboží dodáváme vlastní dopravou.
 

Zajímavý výrobek Pohoda Matrace Royal Max od našeho známého výrobce Pohoda pořídíte právě nyní na našich stránkách se slevou. V akci za 6 490 Kč.