Pohoda Postel Laura Rozměr: 160×200 cm, Matrace: Bez matrace, varianta nožiček: chromové nožičky

Dvoulůžko Laura Kvalitní čalouněná postel s polohovacím lamelovým roštem a praktickým úložným prostorem. Pro maximální... více informací »
Pohoda Postel Laura Rozměr: 160x200 cm
Značka: Pohoda
16 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Dvoulůžko Laura Kvalitní čalouněná postel s polohovacím lamelovým roštem a praktickým úložným prostorem. Pro maximální...

Dvoulůžko Laura
Kvalitní čalouněná postel s polohovacím lamelovým roštem a praktickým úložným prostorem. Pro maximální komfort při spánku si můžete zvolit z několika matrací, lišící se kvalitou, složením, tvrdostí a cenou. Postel si lze zakoupit v šíři 160 nebo 180 cm, cena za obě šířky je stejná.
Výběr nožek – chromové nebo dřevěné
 Rozměry:

délka : 219 cm
šířka : 193 cm
výška : 114 cm
výška nožek : 15 cm
nosnost: dle typu matrace

Výška ložné plochy dle typu matrace:

 výška ložné plochy 60 cm u matrací Kombiflex, Miami, Hercules
 výška ložné plochy 61 cm u matrací Star, Mona Visco
 výška ložné plochy 62 cm u matrací Bona Hard, Bona Soft
 výška ložné plochy 64 cm u matrací Royal,  Royal Max, Panter, Mona Latex

 
Matrace MIAMI
Oblíbená vysoká luxusní 5-ti zónová sendvičová matrace vyrobená z kvalitních pěn. Obě strany jádra matrace jsou opatřeny profilováním, které zajišťuje větší komfort a pohodlí, uvolnění svalstva během spánku a v neposlední řadě také vzdušnost matrace. Pružnost a tvarová stálost pěn ve spojení s kvalitním prošívaným potahem zaručují výbornou hygienu lůžka. Každá strana matrace má jinou tuhost, umožňuje proto výběr měkčího nebo tvrdšího ležení. Výška 17 cm, nosnost 110 kg, pratelný potah matrace (max 60°C). Tvrdost 3.
Matrace KOMBIFLEX
Pružinová matrace KOMBIFLEX je nejoblíbenější bonellová matrace na našem trhu. Díky systému bonell, které jsou z 2,4 mm silného kaleného ocelového drátu, tvoří společně s polyuretanovou pěnou a speciální ztužené vrstvě Jeparolu, která brání protlačení bonell vzdušnou a kvalitní matraci. Díky těmto vlastnostem zajišťuje pohodový zdravý spánek. Proto se stala tak oblíbenou. Nosnost 110 kg. Tvrdost 2.
 Matrace MONA VISCO
Matrace BONA VISCO je skloubení dokonalé matrace obohacené o VISCO ELASTICKOU pěnu. Matrace je oboustranná. Jedna strana je z HR studené pěny (stejné jako u BONA HARD) a druhá strana je z VISCO ELASTICKÉ pěny. Díky 5 ti centimetrové vrstvě VISCO pěny si Vaše tělo může dokonale odpočinout. Matrace BONA VISCO je maximálně vzdušná a díky této kombinaci pěn je ideální volbou pro váš odpočinek. Nosnost 110 kg. Tvrdost 2.
Matrace ROYAL
Luxusní matrace ROYAL je tvořena ze studených HR pěn a různých tuhostech. Matrace je oboustranná a proto si můžete vybrat měkkou či tvrdou stranu. Studená pěna se vyrábí za studena za přítomnosti vody. Vyznačuje se vysokou pevností a pružností. Významnou vlastností této matrace je její vzdušnost. Ta je mnohem větší než u běžných PUR pěn. Díky ní matrace snadno odvětrávají absorbovanou vlhkost, čímž omezují výskyt roztočů, kteří potřebují k životu a množení vlhké prostředí. Nosnost 120 kg. Tvrdost 3.
Matrace ROYAL MAX
Kvalitní matrace ROYAL MAX je tvořena ze studených HR pěn a různých tuhostech. ROYAL MAX je oproti matraci ROYAL vyrobena ze studené pěny o vysoké tuhosti. Matrace je tudíž tužší, vyznačuje se vysokou pevností a pružností. Významnou vlastností této matrace je její vzdušnost. Ta je mnohem větší než u běžných PUR pěn. Díky ní matrace snadno odvětrávají absorbovanou vlhkost, čímž omezují výskyt roztočů, kteří potřebují k životu a množení vlhké prostředí. Nosnost 130 kg. Tvrdost 4.
Matrace HERCULES
Matrace HERCULES byla vytvořena na nosnost 150 kg. Jedná se o sendvičovou matraci, která je složena z PUR pěny, RE pěny, kokosové desky a BESTFLEXU. Jádro matrace je z RE80, spodní vrstva je z PUR pěny. Vrchní skladba matrace je z kokosové desky, která se používá tam, kde chceme matraci zpevnit, vyztužit nebo zvýšit její tuhost, a Bestflexu, který svými vlastnosti změkčí matraci. Díky těmto vlastnostem je matrace pevná a prodyšná. Nosnost 150 kg. Tvrdost 5.
Matrace STAR
Luxusní 7-zónová matrace STAR je vyrobena bez použití lepidel. Díky důmyslně prořezanému profilu je matrace uzamčena v tzv. zámcích a tudíž tu není třeba lepidel. Šedá strana matrace je z HR studené pěny o vysoké gramáži a zelená strana matrace je z kvalitní PUR pěny. Díky této kombinaci můžete užívat měkkou nebo tvrdou stranu. Vzhledem k použitým materiálům a zámku matrace je matrace dokonale vzdušná, pratelný potah matrace (max 60°C). Nosnost 110 kg. Tvrdost 2.
Matrace BONA HARD
Místo polyuretanové pěny je tu HR pěna studená o vysoké gramáži, která díky své elasticitě a tvarové stálosti dodá matraci maximální pohodlí. Matrace je s HR pěnou vzdušnější a nabízí vysoký komfort při ležení, pratelný potah matrace (max 60°C). Nosnost 130 kg. Tvrdost 4.
Matrace PANTER
Je nejluxusnější matrací ve své třídě. Je tvořena nejkvalitnějšími materiály, HR studenou pěnou a směsí zvanou BESTFLEX. Jádro je tvořeno ze studené pěny, nejlepší vlastností studené pěny je její vzdušnost. Vrchní část je z BESTFLEXU, který je tvořen z 80 % z LATEXU a z 20 % ze studené pěny. BESTFLEX se
Zajímavý produkt seženete přímo tady a teď na našem webu zařazený v sekci postele. Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii ve výprodejové akci. Možná ale hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více. U nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od značky Pohoda. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. U zákazníků oblíbená značka Pohoda pro vás připravuje skvělý sortiment za příznivé ceny! A tady je důkaz.

Nejprodávanější produkt Pohoda Postel Laura Rozměr: 160x200 cm, Matrace: od spolehlivého výrobce Pohoda k dostání na našich stránkách teď za výhodnou cenu. Aktuálně výhodně za 16 490 Kč.