Pohoda Postel Sandra Rozměr: 160×200 cm, Matrace: Bez matrace

Dvoulůžko Sandra Čalouněné dvoulůžko s volně loženými matracemi, pratelným potahem matrací a nadstandardní výškou ložné... více informací »
Pohoda Postel Sandra Rozměr: 160x200 cm
Značka: Pohoda
15 910 Kč
Ověřit dostupnost »
Dvoulůžko Sandra Čalouněné dvoulůžko s volně loženými matracemi, pratelným potahem matrací a nadstandardní výškou ložné...

Dvoulůžko Sandra
Čalouněné dvoulůžko s volně loženými matracemi, pratelným potahem matrací a nadstandardní výškou ložné plochy 65 cm. Bez přehozu a polštářů. Výběr nožek – chromové nebo dřevěné – výběr uveďte v poznámce objednávky Postel si lze zakoupit v šíři 160 nebo 180 cm, cena za obě šířky je stejná.
Postel má úložný prostor a polohovací rošt Duoflex:
Luxusní lamelový rošt s 28 předepjatými lamelami pro pohodlný relax a odpočinek.Je polohovatelný v pěti relaxačních polohách pod hlavou a jedné poloze v nohách. Pružné lamely uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech jsou rozložené do 3 anatomických zón. Středový popruh zlepšuje stabilitu a nosnost roštu. Posuvnými objímkami lze nastavit individuální tuhosti v bederní části. Je vhodný pro všechny druhy matrací. Nosnost 130 kg.
Rozměry:

délka : 214 cm
šířka : 172/ 192 cm
výška : 114 cm
výška nožek : 15 cm

Výška ložné plochy dle typu matrace

výška ložné plochy 65 cm u matrací Kombiflex, Miami, Hercules
výška ložné plochy 66 cm u matrací Star, Monavisco 
výška ložné plochy 69 cm u matrací Royal, Bona Queen, Royal Max, Panter, Mona Latex, Bona Hard

 Barva:

Riviera 21

 
Matrace MIAMI
Oblíbená vysoká luxusní 5-ti zónová sendvičová matrace vyrobená z kvalitních pěn. Obě strany jádra matrace jsou opatřeny profilováním, které zajišťuje větší komfort a pohodlí, uvolnění svalstva během spánku a v neposlední řadě také vzdušnost matrace. Pružnost a tvarová stálost pěn ve spojení s kvalitním prošívaným potahem zaručují výbornou hygienu lůžka. Každá strana matrace má jinou tuhost, umožňuje proto výběr měkčího nebo tvrdšího ležení. Výška 17 cm, nosnost 110 kg, pratelný potah matrace (max 60°C). Tvrdost 3.
Matrace KOMBIFLEX
Pružinová matrace KOMBIFLEX je nejoblíbenější bonellová matrace na našem trhu. Díky systému bonell, které jsou z 2,4 mm silného kaleného ocelového drátu, tvoří společně s polyuretanovou pěnou a speciální ztužené vrstvě Jeparolu, která brání protlačení bonell vzdušnou a kvalitní matraci. Díky těmto vlastnostem zajišťuje pohodový zdravý spánek. Proto se stala tak oblíbenou. Nosnost 110 kg. Tvrdost 2.
Matrace BONA QUEEN
Matrace BONA QUEEN vám zabezpečí příjemný a zdravý spánek po celou noc. Díky taštičkovým pružinám, které jsou zabalené ve speciální kapse z netkané textilie a individuálně tak reagují a kopírují polohu Vašeho těla a zaručují lepší anatomickou podporu páteře a ostatních křivek. Horní a spodní vrstva matrace tvoří moderní polyuretanové pěny, které spolu s taštičkovou matrací tvoří dokonalou matraci pro klidný spánek a dokonalý odpočinek. Nosnost: 130 kg. Tvrdost: 2.
Matrace MONA VISCO
Matrace BONA VISCO je skloubení dokonalé matrace obohacené o VISCO ELASTICKOU pěnu. Matrace je oboustranná. Jedna strana je z HR studené pěny (stejné jako u BONA HARD) a druhá strana je z VISCO ELASTICKÉ pěny. Díky 5 ti centimetrové vrstvě VISCO pěny si Vaše tělo může dokonale odpočinout. Matrace BONA VISCO je maximálně vzdušná a díky této kombinaci pěn je ideální volbou pro váš odpočinek. Nosnost 110 kg. Tvrdost 2.
Matrace ROYAL
Luxusní matrace ROYAL je tvořena ze studených HR pěn a různých tuhostech. Matrace je oboustranná a proto si můžete vybrat měkkou či tvrdou stranu. Studená pěna se vyrábí za studena za přítomnosti vody. Vyznačuje se vysokou pevností a pružností. Významnou vlastností této matrace je její vzdušnost. Ta je mnohem větší než u běžných PUR pěn. Díky ní matrace snadno odvětrávají absorbovanou vlhkost, čímž omezují výskyt roztočů, kteří potřebují k životu a množení vlhké prostředí. Nosnost 120 kg. Tvrdost 3.
Matrace ROYAL MAX
Kvalitní matrace ROYAL MAX je tvořena ze studených HR pěn a různých tuhostech. ROYAL MAX je oproti matraci ROYAL vyrobena ze studené pěny o vysoké tuhosti. Matrace je tudíž tužší, vyznačuje se vysokou pevností a pružností. Významnou vlastností této matrace je její vzdušnost. Ta je mnohem větší než u běžných PUR pěn. Díky ní matrace snadno odvětrávají absorbovanou vlhkost, čímž omezují výskyt roztočů, kteří potřebují k životu a množení vlhké prostředí. Nosnost 130 kg. Tvrdost 4.
Matrace HERCULES
Matrace HERCULES byla vytvořena na nosnost 150 kg. Jedná se o sendvičovou matraci, která je složena z PUR pěny, RE pěny, kokosové desky a BESTFLEXU. Jádro matrace je z RE80, spodní vrstva je z PUR pěny. Vrchní skladba matrace je z kokosové desky, která se používá tam, kde chceme matraci zpevnit, vyztužit nebo zvýšit její tuhost, a Bestflexu, který svými vlastnosti změkčí matraci. Díky těmto vlastnostem je matrace pevná a prodyšná. Nosnost 150 kg. Tvrdost 5.
Matrace STAR
Luxusní 7-zónová matrace STAR je vyrobena bez použití lepidel. Díky důmyslně prořezanému profilu je matrace uzamčena v tzv. zámcích a tudíž tu není třeba lepidel. Šedá strana matrace je z HRVe slevě tento výrobek Pohoda Postel Sandra Rozměr: 160×200 cm, Matrace: Bez matrace je k sehnání právě teď na našich stránkách zařazený v rubrice postele! Podívejte se na další výrobky z této oblíbené sekce za příznivou cenu. U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na další kousky od značky Pohoda. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Pohoda pro své zákazníky dodává prvotřídní zboží. za dobré peníze.

Hodně žádaný produkt Pohoda Postel Sandra Rozměr: 160x200 od této skvělé značky Pohoda snadno můžete pořídit v naší online nabídce extra se slevou. Nyní pořídíte za super cenu 15 910 Kč.