Promax Televizní stolek P16 100cm Barva: Šedá, Lišta: Wenge, Barva dveří: Šedá

Televisní stolek P16 Televizní stolek P16 patří do systému Pro-Max, který se skládá z několika komponentů, které lze libovolně... více informací »
Promax Televizní stolek P16 100cm Barva: Šedá
Značka: Promax
3 590 Kč
Ověřit dostupnost »
Televisní stolek P16 Televizní stolek P16 patří do systému Pro-Max, který se skládá z několika komponentů, které lze libovolně...

Televisní stolek P16
Televizní stolek P16 patří do systému Pro-Max, který se skládá z několika komponentů, které lze libovolně sestavovat dle své představy. Jde o moderní nábytek vhodný do obývacích pokojů i celého bytu.Barevné provedení lze kombinovat např. kombinace dvou barev nebo celé jednobarevné.
Barevné provedení:

dub sonoma
dub sonoma trufla
dub canyon
wenge
šedá
bílá

 
Rozměry (šířka/hloubka/výška)

šířka 100
hloubka 43
výška 68

Materiál:

laminová dřevotříska LTD o síle 16 mm
hrany jsou zakončeny ABS lištou
zadní stěna je sololitová deska
kovový mechanismus na zásuvkách
úchyt dřevěný wenge/plastový stříbrný (možnost výběru) , nohy plastové

Televizní stolek P16 se dodává ve smontu.
 
Objednat si také můžete naše služby: výnos do patra a nebo ekologickou likvidaci starého nábytku. Zájem o služby připište do poznámky v objednávce.
Zboží dodáváme vlastní dopravou.Oblíbený produkt Promax Televizní stolek P16 100cm Barva: Šedá, Lišta: Wenge, Barva dveří: Šedá pořídíte taky tu na webu ve známé kategorii televizní stolky! Připravili jsme ještě podobné produkty z této populární kategorie za nejnižší cenu.

Oblíbený výrobek Promax Televizní stolek P16 od společnosti Promax lze koupit zrovna dneska za super peníze. Aktuálně v akci za 3 590 Kč.