Promax Vitrína P6 Barva: Šedá, Lišta: Wenge, Barva dveří: Šedá

Vitrína P6 Vitrína P6 patří do systému Pro-Max, která se skládá z několika komponentů, které lze libovolně sestavovat dle své... více informací »
Promax Vitrína P6 Barva: Šedá
Značka: Promax
4 790 Kč
Ověřit dostupnost »
Vitrína P6 Vitrína P6 patří do systému Pro-Max, která se skládá z několika komponentů, které lze libovolně sestavovat dle své...

Vitrína P6
Vitrína P6 patří do systému Pro-Max, která se skládá z několika komponentů, které lze libovolně sestavovat dle své představy. Jde o moderní nábytek vhodný do obývacích pokojů i celého bytu.barevné provedení lze kombinovat např.kombinace dvou barev nebo celé jednobarevné.
Barevné provedení:

dub sonoma
dub sonoma trufla
dub canyon
wenge
bílá
šedá

Rozměry(šířka/hloubka/výška):

šířka 80
hloubka43
výška 192

Materiál:

laminová dřevotříska LTD o síle 16 mm
hrany zakončeny ABS lištou
úchyty dřevěné wenge/plastové stříbrné(možnost výběru), nohy plastové
zadní stěna je sololitová deska
sklěněná výplň

Vitrína P6 se dodává ve smontu.
 
Objednat si také můžete naše služby: výnos do patra a nebo ekologickou likvidaci starého nábytku. Zájem o služby připište do poznámky v objednávce.
Zboží dodáváme vlastní dopravou. Akční kousek Promax Vitrína P6 Barva: Šedá, Lišta: Wenge, Barva dveří: Šedá je k dostání lehce na stránkách v oblíbené sekci vitríny! Nyní pořídíte zlevněné výrobky z této populární rubriky v bezva akci! Známý výrobce Promax dlouhodobě prodává prvotřídní zboží. za báječnou cenu! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. Máme v nabídce však také více kvalitních produktů od výrobce Promax. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Promax Vitrína P6 Barva: Šedá, Lišta: pocházející od značky Promax snadno můžete sehnat aktuálně levně. Teď za akční cenu 4 790 Kč.